Depilasyon

Depilasyon

 

Depilasyon yöntemi nedir, depilasyon ile tüy nasıl alınır? Depilasyon derinin altına girmeden cilt yüzeyinden kılların alınması yöntemlerinin tamamına verilen addır. Depilasyon uzun ve kısa süreli olarak ikiye ayrılır.

 


Kısa süreli depilasyon yöntemleri


Depilasyonda kısa süreli yöntemler Traş, jilet, tüy dökücü kremler ve losyonlar kullanılarak yapılan tüy yoketme yöntemleridir. Bu tip yöntemlerde kıl kökleri alınmadığı için tüyler 2-3 gün sonra tekrar uzar ve yeniden işlem yapmanız gerekir. Kısa süreli depilasyonun en büyük dezavantajı zaman kaybıdır. Avantajı ise acısız olmalarıdır. Bu yöntemde tüy dökücü kremler kökleri yoketmez yüzeyece uygulanan krem bekletildikten sonra spatulası ile sıyrılarak atılır bu yöntem kısa sürelidir. Ayrıca jilet kullanılarak tüy almada cilde zarar verebilirsiniz.

 

beylikdüzü depilasyon,beylikdüzü depilasyon işlemleri,beylikdüzü depilasyon firmaları,beylikdüzü depilasyon merkezi,beylikdüzü depilasyon nedir,beylikdüzü depilasyon fiyatları,beylikdüzü depilasyon hizmeti,beylikdüzü kampanyalı depilasyon,beylikdüzü indirimli depilasyon,beylikdüzü  depeylikdü  depilasyon işlemleri,beylikdüzü  depilasyon firmaları,beylikdüzü  depilasyon merkezi,beylikdüzü  depilasyon nedir,beylikdzü  depilasyon fiyatları,beylikdüzü  depilasyon hizmeti,beylikdüzü kampanyalı  depilasyon,beylikdüzü indirimli  depilasyon,

Öne Çıkarılanlar

Kaşlar doğru şekillendirildiği taktir

Günl&u