Dermapen

Dermapen

 

Dermapen nasıl bir uygulamadır?


Ucunda çok sayıda milimetrik iğne bulunan bir cihazla, cilt yüzeyinde yüzlerce mikroskopik delme yapan, böylece cildin kendi, doğal iyileşme mekanizmasını başlatan mikro iğneleme yöntemidir. 

 


Dermapen uygulaması nasıl etki eder? 

 


Bu tedavide amaç, en az epidermal hasar ile, ciltte kontrollü bir çok küçük yara oluşturarak, deride yeniden yapılanma sağlanır. Uygulama esnasında 0,5-2,5mm uzunluğundaki iğneler ile üst deride 1cm² 'de 250-500 mikrokanal oluşturulur. Açılan bu kanalların her biri deride bir yara gibi algılanır. Cilt bu yaraları kapatmak için o bölgede kan dolaşımını artırıp, çeşitli büyüme faktörleri salgılayarak kendini onarmaya çalışır. Ayrıca işlem sırasında deri yüzeyine uygulanan çeşitli vitaminler, enzimler ve hatta PRP solüsyonu, açılan bu mikrokanallardan deri altına iletilmek üzere kullanılabilir. Sonuçta hyaluronik asit, kollajen ve elastin yapımı tetiklenir ve o bölgede cilt yenilenmesi meydana gelir.

 

 

istanbul beylikdüzü dermapen,istanbul beylikdüzü dermapen işlemleri,istanbul beylikdüzü dermapen firmaları,istanbul beylikdüzü dermapen merkezi,istanbul beylikdüzü dermapen nedir,istanbul beylikdüzü dermapen fiyatları,istanbul beylikdüzü dermapen hizmeti,istanbul beylikdüzü kampanyalı dermapen,istanbul beylikdüzü indirimli dermapen,istanbul beylikdüzü  dermapen,istanbul beylikdüzü  dermapen işlemleri,istanbul beylikdüzü  dermapen firmaları,istanbul beylikdüzü  dermapen merkezi,istanbul beylikdüzü  dermapen nedir,istanbul beylikdüzü  dermapen fiyatları,istanbul beylikdüzü  dermapen hizmeti,istanbul beylikdüzü kampanyalı  dermapen,istanbul beylikdüzü indirimli  dermapen,beylikdüzü dermapen,beylikdüzü dermapen işlemleri,beylikdüzü dermapen firmaları,beylikdüzü dermapen merkezi,beylikdüzü dermapen nedir,beylikdüzü dermapen fiyatları,beylikdüzü dermapen hizmeti,beylikdüzü kampanyalı dermapen,beylikdüzü indirimli dermapen,beylikdüzü  dermapen,beylikdüzü  dermapen işlemleri,beylikdüzü  dermapen firmaları,beylikdüzü  dermapen merkezi,beylikdüzü  dermapen nedir,beylikdüzü  dermapen fiyatları,beylikdüzü  dermapen hizmeti,beylikdüzü kampanyalı  dermapen,beylikdüzü indirimli  dermapen,

Öne Çıkarılanlar

Genel olarak 'si