Hydrafacial

Hydrafacial

 

 HydraFacial nedir?


Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere cilde derinlemesine bakım yapan, onu kendini besleyip nemlendirerek yenilemesini ve ölü dokunun uzaklaştırılmasını sağlayan, kombine işlemlerden oluşan yeni nesil bir medikal bakım işlemidir.

Kaç aşamalıdır?

Temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumayı içeren, cildin ihtiyacı olan dört bakımı içeren bir uygulamadır.

 

Cilde faydaları nelerdir?


Zamanla yıpranıp sağlığını yitiren cildin kaybettiği formunu, nem, vitamin ve mineral desteğiyle geri kazandırmayı amaçlar.


Öncelikli olarak cildi derinlemesine temizleyerek toksinlerden arındırır ve daha dayanıklı, esnek, ışıltılı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda ince çizgiler, güneş lekeleri ve aşırı yağlanma üzerinde de etkili olan HydraFacial, gözenekleri açarak siyah noktalardan arındırmanın yanı sıra akne tedavisi için de kullanılır.

 

 

beylikdüzü hydrafacial,beylikdüzü hydrafacial işlemleri,beylikdüzü hydrafacial firmaları,beylikdüzü hydrafacial merkezi,beylikdüzü hydrafacial nedir,beylikdüzü hydrafacial fiyatları,beylikdüzü hydrafacial hizmeti,beylikdüzü kampanyalı hydrafacial,beylikdüzü indirimli hydrafacial,beylikdüzü  hydrafacial,beylikdüzü  hydrafacial işlemleri,beylikdüzü  hydrafacial firmaları,beylikdüzü  hydrafacial merkezi,beylikdüzü  hydrafacial nedir,beylikdüzü  hydrafacial fiyatları,beylikdüzü  hydrafacial hizmeti,beylikdüzü kampanyalı  hydrafacial,beylikdüzü indirimli  hydrafacial,

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Lazer epilasyon y&ou