Beylikdüzü Lazer Epilasyon
Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

 

 

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanılarak kalıcı olarak yok edilmesidir. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en sağlıklı, en hızlı ve en etkili yoludur.


Lazer, aslında ışık enerjisidir, belirli dalga boyunda ışık verir. Lazer ışığı milisaniye süresince yani çok kısa sürelerle deriye gönderilir. Lazer atışı yapıldığında ışık, kılgövdesi ve kıl kökü tarafından emilir. Kıl kökünü ısıtır. Kıl kökünde meydana gelen yüksek ısı, kıl kökünün tahrip olmasını sağlar, kıl kökü tahrip olunca kıl dökülür, bir daha çıkamaz. Bu mekanizmaya, Selektif Foto-Termoliz denir. Yani, lazer ışığı hedef doku tarafından emilir, ısıya dönüşür, ısı etkiyi oluşturur. 


Lazer epilasyon ne şekilde yapılır?


Beylikdüzü Lazer Epilasyon, lazer epilasyon süreci, epilasyon yapılacak olan bölgenin temizlenmesi, bölgedeki uzun olan kılların kısaltılarak epilasyona uygun hâle getirilmesi ve lazer cihazı ile taranması şeklinde 3 aşamadan oluşmaktadır. Lazer epilasyona başlamadan önce, epilasyon yapılacak bölgeye özel bir jel sürülür. Sonra ten ve kıl rengine göre size en uygun lazer epilasyon cihazı ile epilasyon yapılacak bölge taranır.


Beylizdüzü Lazer de bu işlem kıl yoğunluğuna göre birkaç dakika veya birkaç saat sürebilir. Bir seans yaklaşık olarak 15 ile 45 dakika sürmekte ve seans Aralıkları 4-8 hafta arasında değişmektedir. Tedavinin bitmesi için gereken seans sayısı 3 ile 6 seanstır. Lazer epilasyon tedavisi hem kısa sürmekte aynı zamanda kısa sürede sonuç alınmaktadır.

 

beylikdüzü lazer epilasyon,beylikdüzü lazer epilasyon işlemleri,beylikdüzü lazer epilasyon firmaları,beylikdüzü lazer epilasyon merkezi,beylikdüzü lazer epilasyon nedir,beylikdüzü lazer epilasyon fiyatları,beylikdüzü lazer epilasyon hizmeti,beylikdüzü kampanyalı lazer epilasyon,beylikdüzü indirimli lazer epilasyon,beylikdüzü buz lazer epilasyon,beylikdüzü buz lazer epilasyon işlemleri,beylikdüzü buz lazer epilasyon firmaları,beylikdüzü buz lazer epilasyon merkezi,beylikdüzü buz lazer epilasyon nedir,beylikdüzü buz lazer epilasyon fiyatları,beylikdüzü buz lazer epilasyon hizmeti,beylikdüzü kampanyalı buz lazer epilasyon,beylikdüzü indirimli buz lazer epilasyon,esenyurt lazer epilasyon,esenyurt lazer epilasyon işlemleri,esenyurt lazer epilasyon firmaları,esenyurt lazer epilasyon merkezi,esenyurt lazer epilasyon nedir,esenyurt lazer epilasyon fiyatları,esenyurt lazer epilasyon hizmeti,esenyurt kampanyalı lazer epilasyon,esenyurt indirimli lazer epilasyon,esenyurt buz lazer epilasyon,esenyurt buz lazer epilasyon işlemleri,esenyurt buz lazer epilasyon firmaları,esenyurt buz lazer epilasyon merkezi,esenyurt buz lazer epilasyon nedir,esenyurt buz lazer epilasyon fiyatları,esenyurt buz lazer epilasyon hizmeti,esenyurt kampanyalı buz lazer epilasyon,esenyurt indirimli buz lazer epilasyon,

 


Lazer Vücuduma Hasar Verir mi?

Lazer, çoğu zaman radyasyon gibi değerlendirilip sağlığa zararlı olduğu düşünülerek gerek

Lazer Epilasyon Acı Verir mi?

Lazer ile kıl kökü tahrip olurken, cımbızla çe

Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürer?

Süre işlem yapılan bölgenin genişliğine göre değ

Lazer Epilasyon Fiyatı

Lazer epilasyon fiyatları işlem yapılacak alanın boyutlarına ve kılın y

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Gerektirir?

Lazer epilasyonda amaç kılların bir daha çıkmamas

Lazer Epilasyondan Sonra Deride Ne Gibi Değişiklikler Gözlenir?

İşlem yapılan bölgede kızarma, kabarma ve yanma hissi gibi

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014