Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Gerektirir?

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Gerektirir?

 

 

 

Lazer epilasyonda amaç kılların bir daha çıkmamasını sağlamaktır. Lazerin bir daha çıkmayacak şekilde kıl kökünü etkilemesi için, kılın büyüme döneminde olması gereklidir. 


Dinlenme dönemindeki bir kök lazerden ötürü geçici bir süre için baskılanabilir ancak tahrip olmaz. Tüm kıl kökleri aynı anda büyüme döneminde olamaz.Dolayısıyla bir seansta tüm kökler kalıcı olarak etkilenmez. 


Bu nedenle, Kıl kökleri büyüme fazına girdikçe, 4-6 hafta aralıklarla seans yapmak gerekir. Gereken seans sayısı bölgeye göre değiştiği gibi, genetik faktörler, yaş, cinsiyet, hormonel faktörler gibi özelliklerinize bağlı olarak da farklılıklar gösterir. Tedavi amacınızı doktorunuza bildirdiğinizde size göre uygun bir tedavi şeması ayarlanacaktır.

 

 

beylikdüzü lazer epilasyon,beylikdüzü lazer epilasyon işlemleri,beylikdüzü lazer epilasyon firmaları,beylikdüzü lazer epilasyon merkezi,beylikdüzü lazer epilasyon nedir,beylikdüzü lazer epilasyon fiyatları,beylikdüzü lazer epilasyon hizmeti,beylikdüzü kampanyalı lazer epilasyon,beylikdüzü indirimli lazer epilasyon,beylikdüzü buz lazer epilasyon,beylikdüzü buz lazer epilasyon işlemleri,beylikdüzü buz lazer epilasyon firmaları,beylikdüzü buz lazer epilasyon merkezi,beylikdüzü buz lazer epilasyon nedir,beylikdüzü buz lazer epilasyon fiyatları,beylikdüzü buz lazer epilasyon hizmeti,beylikdüzü kampanyalı buz lazer epilasyon,beylikdüzü indirimli buz lazer epilasyon,esenyurt lazer epilasyon,esenyurt lazer epilasyon işlemleri,esenyurt lazer epilasyon firmaları,esenyurt lazer epilasyon merkezi,esenyurt lazer epilasyon nedir,esenyurt lazer epilasyon fiyatları,esenyurt lazer epilasyon hizmeti,esenyurt kampanyalı lazer epilasyon,esenyurt indirimli lazer epilasyon,esenyurt buz lazer epilasyon,esenyurt buz lazer epilasyon işlemleri,esenyurt buz lazer epilasyon firmaları,esenyurt buz lazer epilasyon merkezi,esenyurt buz lazer epilasyon nedir,esenyurt buz lazer epilasyon fiyatları,esenyurt buz lazer epilasyon hizmeti,esenyurt kampanyalı buz lazer epilasyon,esenyurt indirimli buz lazer epilasyon,

 

Öne Çıkarılanlar

Lazer epilasyon y&ou

Cildi yeterince iyi